سرمایه‌گذاری در پردیس | معرفی فرصت ها +راهنمای رایگان 0 تا 100

6 آذر 1400
2 دیدگاه ها
سرمایه‌گذاری در پردیس

 عمر زیادی از ایجاد شهر پردیس نمی‌گذرد و این موضوع باعث اهمیت بیشتر سرمایه‌گذاری در پردیس می‌شود. پردیس که در نزدیکی شهر تهران قرار دارد توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است، از این رو بسیاری از افراد اقدام به سرمایه‌گذاری در پردیس کرده‌اند. اگر قصد دارید روی ملک سرمایه‌گذاری کنید در این مطلب با ما همراه باشید.

آینده سرمایه‌گذاری در پردیس

 با افزایش جمعیت شهر تهران و به تناسب آن، افزایش آلودگی، سرمایه‌گذاری در پردیس مورد توجه بیشتری قرار گرفت. بسیاری از افراد اکنون در پردیس زندگی می‌کنند و تعداد زیادی اقدام به سرمایه‌گذاری در آن نمودند. اگر قیمت پردیس را با چند سال قبل مقایسه کنیم متوجه افزایش چند برابری قیمت زمین‌های آن می‌شویم. بنابراین بسیاری از کسانی‌که در سال‌های قبل در پردیس ملک خریداری کردند سود زیادی برای آن‌ها حاصل شد.

اگرچه رشد قیمت‌ها نسبت به گذشته مشهود است اما همچنان می‌تواند در آینده رونق خوبی داشته باشد. زیرا امکانات تفریحی، تجاری و درمانی دیگری را می‌توان به آن افزود که صد البته در بهبود شرایط آن مؤثر خواهد بود. فلذا آینده سرمایه‌گذاری در پردیس با احتمال بیشتری پرمنفعت خواهد بود. با افزایش قیمت مسکن در تهران، ترافیک زیاد، آب‌وهوای ناسالم تهران به ویژه در زمستان و فاکتورهای دیگر جمعیت پردیس بیشتر خواهد شد.

این موضوع به نوبه‌ خود باعث می‌شود تا با افزایش شهروندان پردیس سرمایه‌گذاری‌های بیشتری در آن انجام بگیرد. اگر قصد سرمایه‌گذاری در پردیس را دارید باید فاکتورهای دیگری نظیر زیرساخت‌های این شهر را بررسی کنید. اما اگر بخواهیم به گزینه‌های دم دست‌تری فکر کنیم که خرید ملک و زمین در پردیس را توجیه می‌کند شامل تمام موارد بالا می‌شود.


مسکن پردیس

بهترین فاز پردیس برای سرمایه‌گذاری

 باید این موضع در شما مشخص شود که چه سبکی از سرمایه‌گذاری مدنظرتان است؟ اگر می‌خواهید بدانید بهترین فاز پردیس برای سرمایه‌گذاری کدام است باید نوع سرمایه‌گذاری خود را مشخص کنید. آیا قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت دارید یا کوتاه‌مدت؟ برای سرمایه‌گذاری در پردیس یا هر جای دیگری باید این موارد را در نظر بگیرید. اگر دنبال سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت هستید فاز 1 یا فاز 2 پردیس گزینه‌های امن و خوبی برای شما هستند.

زیرا این فازها قدمت بیشتری نسبت به فازهای دیگر پردیس دارند و به همین دلیل امکانات بیشتری تاکنون در آن ایجاد شده است. فلذا احتمال اینکه رشد زیادی داشته باشد کمتر است. اما می‌تواند گزینه امنی برای کوتاه‌مدت باشد. به مرور زمان با افزایش جمعیت در این دو فاز امکان ایجاد شرایط بهتر و در نتیجه افزایش قیمت زمین‌ها خواهد بود.

اگر سرمایه‌گذاری بلندمدت را در نظر دارید پیشنهاد ما به شما فازهای جدیدتر پردیس است که امکانات کمتری نیز در آن‌ها درحال حاضر وجود دارد. زیرا به دلیل کمبود امکانات احتمال دارد در آینده روی این موضوع بیشتر کار شود. بنابراین اگر تا چند سال آینده قصد فروش ملک یا زمین خود را ندارید و تحت تأثیر تصمیمات هیجانی کوتاه‌مدت قرار نمی‌گیرید، فاز ۸ و فاز ۱۱ پردیس برای شما مناسب است.

چرا فاز ۸ و ۱۱ پردیس متقاضی بیشتری دارد؟

 شاید برای شما هم این سؤال پیش بیاید چرا با وجود امکانات کم‌تر در این دو فاز تقاضای بیشتری برایشان وجود دارد؟ درواقع بخشی از جواب داخل خود سؤال است. همانطور که در مطالب بالا گفته شد بسیاری از افراد اقدام به سرمایه‌گذاری در مناطقی می‌کنند که رشد کمتری داشته‌اند. علاوه‌بر این موضوع؛ با درنظر گرفتن پتانسیل رشدی که در پردیس وجود دارد گزینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

در فاز ۸ و ۱۱ تعداد زیادی مسکن مهر وجود دارد که به علت قیمت مناسب‌تر انتخاب جذابی برای خرید ملک است. فلذا عده زیادی با این رویکرد اقدام به خرید می‌کنند تا در آینده بتوانند از افزایش قیمت حاصل از رشد منطقه، بهره‌مند شوند. بسیاری از مشتریان نیز به دلیل افزایش قیمت خانه‌های پردیس طی چند سال گذشته تاکنون به خرید ملک در پردیس ترغیب می‌شوند.

زیرا فازهای دیگر پردیس نیز در ابتدا امکانات چندانی نداشتند و به مرور زمان شرایط بهتری برایشان فراهم شد. به همین ترتیب قیمت مسکن در‌ پردیس نیز رشد بیشتری پیدا کرد. یکی از عواملی که فاز ۸ پردیس را برای سرمایه‌گذاران جذاب می‌کند منطقه توریستی دره بهشت است. دره‌ بهشت یک جاذبه توریستی است که در جنوب غرب پردیس واقع شده و طرفداران زیادی دارد. به همین دلیل برای سرمایه‌گذاری در پردیس مورد توجه بیشتری قرار دارد.

بهترین فاز پردیس برای زندگی

 ممکن است شما نخواهید در پردیس صرفاً سرمایه‌گذاری کنید. بلکه شاید درنظر دارید بدانید بهترین فاز پردیس برای زندگی کدام است. فازهای قدیمی پردیس از امکانات اولیه و لازم برای زندگی برخوردار هستند و نیازهای شما را به عنوان یک شهروند برطرف خواهند کرد. در این سه فاز انواع امکانات تفریحی، درمانی، تجاری و آموزشی برای رفاه شهروندان ایجاد شده‌ است.

شما همچنین به سادگی به مراکز خرید و فروشگاه‌ها دسترسی دارید و بوستان و فضای سبز نیز برای گذران اوقات فراغت مردم وجود دارد. سینما جام‌جم نیز در فاز یک پردیس قرار دارد و مشکل علاقه‌مندان به سینما را حل کرده است. بنابراین همانطور که متوجه شدید رشد بیشتری در این فازها حاصل شده که زندگی را به مراتب برای شهروندان ساده‌تر کرده است.

جمع بندی

بسیاری از افراد سرمایه‌گذاری در پردیس را به زندگی در آن ترجیح می‌دهند. همه‌ی این مسائل به خود شما بستگی دارد. اگر درحال حاضر بودجه کمی در اختیار دارید و در عین حال می‌خواهید خانه خریداری نمایید و یا اگر قصد دارید روی ملک سرمایه‌گذاری کنید، پیشنهاد ما به شما فاز یک تا سه پردیس است. اگرچه به اندازه‌ی شهر تهران امکانات ندارد اما حداقل‌ها را فراهم کرده و با برخورداری از آب‌وهوای مناسب و ترافیک کم آرامش بیشتری برایتان مهیا می‌کند.

زمین در پردیس

آپارتمان در پردیس

سوالات متداول

در فاز ۸ و ۱۱ تعداد زیادی مسکن مهر وجود دارد که به علت قیمت مناسب‌تر انتخاب جذابی برای خرید ملک است. فلذا عده زیادی با این رویکرد اقدام به خرید می‌کنند تا در آینده بتوانند از افزایش قیمت حاصل از رشد منطقه، بهره‌مند شوند.

فازهای قدیمی پردیس از امکانات اولیه و لازم برای زندگی برخوردار هستند و نیازهای شما را به عنوان یک شهروند برطرف خواهند کرد. در این سه فاز انواع امکانات تفریحی، درمانی، تجاری و آموزشی برای رفاه شهروندان ایجاد شده‌ است.

0/5 (0 نظر)

2 دیدگاه ها

  1. کجا میتوانم فرصت های سرمایه گذاری در پردیس را مشاهده کنم؟

  2. مریم
    |پاسخ

    خرید اپارتمان در پردیس و خرید زمین در پردیس برای سرمایه گذاری: https://biapardis.com/type/apartment/?

پیام بگذارید